4 Beds
3 Baths
3,278 sqft
$1,799,999
4337 County Road 130, CO Walsenburg, 81089
Price per sqft
$549.12
Built in
1940
Property size
3,278 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
26-410
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
528 Acres
Other property details
Taxes
$2,642
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
2
Powered byLuxury Presence